30% zniżki dla psów adoptowanych

ciapkowo gdynia

Zniżka na wszystkie usługi pielęgnacyjne i fryzjerskie wykonane w naszym salonie podczas pierwszej wizyty psa adoptowanego z gdyńskiego schroniska „Ciapkowo”.

Jednym z pierwszych wyzwań, przed którymi staje właściciel adoptowanego ze schroniska psa jest doprowadzenie do ładu jego sierści. Zwykle okrywa włosowa psów schroniskowych nosi ślady wieloletnich zaniedbań, bywa mocno skołtuniona, sfilcowana i brudna, a pies gubi olbrzymie ilości sierści i bardzo nieprzyjemnie pachnie. Wiele psów długowłosych oprócz odkołtunienia, wyczesania i kąpieli wymaga także strzyżenia. Do listy koniecznych zabiegów dochodzi też często wyczyszczenie uszu, obcięcie pazurków, czy usunięcie insektów.

Ze względu na dużą pracochłonność i specyficzny charakter zabiegów wykonywanych na psach schroniskowych (pies nie jest przyzwyczajony do pielęgnacji i nauczony współpracy z groomerem) nowi właściciele często spotykają się w salonach z odmową przyjęcia lub podwyższoną ceną za wizytę psa wziętego ze schroniska.

W naszym salonie darzymy szczególnymi względami wspaniałych ludzi oferujących dom schroniskowym zwierzętom i z tej okazji chcielibyśmy zaoferować 30% stałą zniżkę na wszystkie zabiegi i pakiety zabiegów wykonane podczas pierwszej wizyty po adopcji psa ze schroniska.
Regulamin promocji dla psów adoptowanych ze schroniska
1. Promocja dotyczy psów adoptowanych ze schroniska OTOZ Animals „Ciapkowo” w Gdyni.
2. Zniżka ważna jest podczas pierwszej wizyty psa w naszym salonie, w ciągu 14 dni od adopcji ze schroniska.
3. W uzasadnionych przypadkach zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia danego psa.
4. Aby skorzystać ze zniżki należy okazać umowę adopcyjną psa
5. Uczestników promocji obowiązuje normalna procedura rezerwacji terminu wizyty i kolejka zapisów.
6. Promocja jest ważna do odwołania.