wizyta

§ 1

Wizytę należy zarezerwować telefonicznie pod numerem 509 323 258, mailowo draganmalgorzata@gmail.com lub poprzez wiadomość na facebooku. Godziny pracy dostosowujemy do oczekiwań klienta. W przypadku rezygnacji z wizyty bardzo prosimy o poinformowanie nas o tym telefonicznie lub SMS-em. W dniu wizyty wysyłamy sms-a z przypomnieniem o ustalonej wizycie

§ 2

Jesteśmy wyposażeni w apteczkę pierwszej pomocy oraz posiadamy ukończony kurs pierwszej pomocy dla zwierząt. Nie używamy środków uspokajających.

§ 3

W salonie używamy wyłącznie profesjonalnych kosmetyków i sprzętu, narzędzia są sterylizowane po użyciu za pomocą środków chemicznych oraz urządzeń ultradźwiękowych.

§ 4

Z reguły usługi wykonywane są bez obecności właściciela, ze względu na spokojniejsze zachowanie zwierzęcia. W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość obecności właściciela podczas zabiegów.

§ 5

Właściciel jest zobowiązany do poinformowania o wszelkich (!) chorobach i/lub problemach behawioralnych psa (np. agresja, duża lękliwość, niezrównoważenie) przy rezerwacji terminu wizyty. Dla bezpieczeństwa groomera i komfortu pracy niektóre psy podczas wykonywania usług wymagają założenia kagańca.

§ 6

Psy potencjalnie agresywne lub problemowe, zwłaszcza dużych ras, powinny zostać przyprowadzone na zabiegi przez opiekuna, który ma nad zwierzęciem kontrolę i będzie pomagał w trakcie zabiegów. W przypadku, kiedy właściciel nie jest w stanie zapanować nad takim psem, możemy odmówić kontynuowania wizyty.

§ 7

Bardzo prosimy przed umówioną wizytą zapewnić psu odpowiednią dawkę ruchu i możliwość załatwienia potrzeb fizjologicznych, dzięki czemu będzie spokojniejszy i bardziej zrelaksowany podczas wykonywania zabiegów w salonie. W przypadku psów bardzo nerwowych zalecamy nie karmić w dniu wizyty.

§ 8

Wykonujemy tylko usługi kompleksowe, strzyżenie lub wyczesywanie zawsze poprzedzone jest kąpielą w salonie. W wyjątkowych przypadkach (np. psy chore na serce, epilepsję) istnieje możliwość przyprowadzenia na zabiegi pieska wcześniej wykąpanego w domu przez właściciela.