pakiet pielęgnacyjny mini

dla psów nie wymagających strzyżenia

fryzjer dla zwierząt gdynia śródmieście fryzjer dla zwierząt gdynia fryzjer dla zwierząt witomino
Kompleksowa pielęgnacja psów ras takich jak labrador, owczarek niemiecki, amstaff, jack russell terier i wszystkich innych krótko- i gładkowłosych, nie wymagających strzyżenia.

Pakiet ten dedykujemy także pieskom długowłosym, które nie są strzyżone. Pielęgnacja obejmuje kąpiel w odpowiednich kosmetykach, suszenie, rozczesanie sierści, wyczesanie nadmiaru podszerstka, kosmetykę uszu (czyszczenie i usunięcie włosów), przycięcie pazurów i kosmetyki wykończeniowe.
pakiet mini

pakiet pielęgnacyjny max

dla psów wymagających strzyżenia

kąpanie psów gdynia czesenie psów gdynia strzyżenie psów gdynia obcinanie pazurów gdynia
To pakiet pielęgnacyjny dedykowany pieskom takich ras jak york, maltańczyk, shih tzu, spaniel, golden retriever itd. - oraz wszystkim innym wymagającym strzyżenia.

W skład pakietu wchodzi kąpiel oczyszczająca+pielęgnacyjna, wysuszenie, rozczesanie sierści, wyczesanie podszerstka, strzyżenie / podcięcie (w zależności od rasy psa), kosmetyka uszu (usunięcie włosków, czyszczenie), przycięcie pazurów i użycie odpowiednich dla sierści kosmetyków wykończeniowych.
pakiet max

pakiet pielęgnacyjny alt

dla psów wymagających trymowania

kąpanie psów gdynia czesenie psów gdynia strzyżenie psów gdynia obcinanie pazurów gdynia
To pakiet pielęgnacyjny dedykowany pieskom takich ras szorstkowłosych jak foksterier, jack russel terier, parson terier, welsh terier itd. - oraz wszystkim innym wymagającym trymowania. W skład pakietu wchodzi kąpiel oczyszczająca i pielęgnacyjna, wysuszenie, rozczesanie sierści, wytrymowanie martwej sierści, wyczesanie podszerstka, podcięcie (w zależności od rasy psa), kosmetyka uszu (usunięcie włosków, czyszczenie), przycięcie pazurów i użycie odpowiednich dla sierści kosmetyków wykończeniowych.
pakiet alt
fryzjer dla zwierząt gdynia

Kilka słów o nas...

Salon "Good Dog" powstał w grudniu 2016 roku. Przez pierwszy rok działalności przyjęliśmy kilkuset psich i kocich klientów na ponad tysiąc wizyt, a większość z nich została z nami na stałe. Oprócz psów "właścicielskich" w ramach wolontariackiej współpracy odwiedzają nas zwierzęta z gdyńskiego schroniska "Ciapkowo", fundacji i domów tymczasowych.

Od początku działalności naszym założeniem było dostosowanie salonu do przyjmowania także psów ras dużych i olbrzymich. Wśród klientów mamy m.in psy takich ras jak: berneńczyk, bernardyn, leonberger, cane corso, mastiff, owczarek środkowoazjatycki, nowofunland, owczarek kaukaski.

Jednym z naszych priorytetów, realizowanych konsekwentnie od pierwszego miesiąca działalności, jest stałe dokształcenie się i poszerzanie wiedzy specjalistycznej. W 2017 roku braliśmy udział aż w 6 seminariach branżowych, dotyczących pielęgnacji określonych ras psów, strzyżenia w różnych stylach i postępowania z agresywnymi zwierzętami.

czytaj więcej
ciapkowo gdynia

30% zniżki dla psów adoptowanych

Zniżka na wszystkie usługi pielęgnacyjne i fryzjerskie wykonane w naszym salonie podczas pierwszej wizyty psa adoptowanego z gdyńskiego schroniska „Ciapkowo”. Jednym z pierwszych wyzwań, przed którymi staje właściciel adoptowanego ze schroniska psa jest doprowadzenie do ładu jego sierści.

Zwykle okrywa włosowa psów schroniskowych nosi ślady wieloletnich zaniedbań, bywa mocno skołtuniona, sfilcowana i brudna, a pies gubi olbrzymie ilości sierści i bardzo nieprzyjemnie pachnie. Wiele psów długowłosych oprócz odkołtunienia, wyczesania i kąpieli wymaga także strzyżenia. Do listy koniecznych zabiegów dochodzi też często wyczyszczenie uszu, obcięcie pazurków, czy usunięcie insektów.

czytaj więcej

psy
lękliwe


Pracujemy z psami problemowymi i lękliwymi. Każdy taki pies, który do nas przyjdzie, będzie objęty adekwatną do jego zachowania opieką.

psy agresywne


Pracujemy także z psami agresywnymi wszystkich ras. Posiadamy odpowiednie narzędzia do tego, by zabiegi odbyły się w bezpieczny sposób.

rasy olbrzymie


Nasz salon przystosowany jest do wszystkich największych ras psów. Odwiedzają nas także dorosłe psy, które nigdy nie miały styczności z profesjonalną pielęgnacją.

pielęgnacja
kotów


Zajmujemy się również zabiegami pielęgnacyjmi przeznaczonymi dla kotów. Jeżeli kotek jest chętny się poddać zabiegom, zapraszamy do naszego salonu.

wizyta
zapoznawcza


Zapraszamy również szczeniaki. Dla piesków, które w przyszłości będą musiały regularnie uczęszczać do psiego fryzjera taka pierwsza wizyta jest bardzo ważna.
schronisko ciapkowo

Pomagamy schroniskom i fundacjom

Oferujemy darmowe zabiegi dla psów pod opieką schronisk i fundacji. Mamy nadzieję, że dzięki nam szybciej znajdą dla siebie miły i przytulny dom. Współpracujemy głównie ze Schroniskiem "Ciapkowo" w Gdyni, jednak z darmowych zabiegów skorzystały także pieski z Fundacji "Warta Goldena", Fundacji "AST", Fundacji "Pies szuka domu", przebywające w "domach tymczasowych" i z rozbitych nielegalnych hodowli.

Zapraszamy do współpracy wszystkie organizacje opiekujące się psami, którym wyraźna poprawa wizerunku pomoże w tym, że ktoś go wypatrzy i zaprosi do siebie na stałe.

czytaj więcej